Month: May 2020

A ka diçka mes Miranit dhe Rejanit në jetën reale?

May 31, 2020

Protagonistët e serialit Hercai kanë ngritur dyshime në ndjekësit e tyre duke pasur parasysh afërsinë me të cilën shihen në ekran. Ebru Sahin është emri i aktores që luan Rejanin, ndërsa Akin Akınözü është përgjegjës për t’i dhënë jetë burrit kryesor në serialin televiziv. Ekziston aq shumë “kimi” midis këtyre dy artistëve sa që shumë […]

Read More

Rejan uroi Bajramin me një foto ndryshe, ja si ka ndryshuar

May 25, 2020

Dje në festën e Fiter Bajrami të gjithë aktorët turq kanë dërgur urimet e tyre në këtë ditë të rëndësishme për besimtarët myslimanë. Aktorja Ebru Sahin, e njohur për rolin e Rejanit gjithashtu ka uruar besimtarët dhe shkrimin e saj në Story e ka shoqëruar gjithashtu me një foto të bukur. Kjo pamje e Rejanit […]

Read More

Ova e filmit që përloti botën bën veprimin e papritur ndaj këngëtarit kosovar

May 25, 2020

Po çfarë po pret Ylli Limani që ende nuk i ka thyer përgjigje vajzës që me interpretimin e saj përloti të gjithë botën? Të gjithë ju që e keni parë filmin e famshëm turk, një prej më të ndjekurve edhe gjatë javëve të karantinës, e keni simpatizuar, pa dyshim, aktoren e vogël me rolin e […]

Read More

Mamaja e Miranit qenka aktore, e kemi parë në këtë serial turk në Shqipëri (FOTO)

May 21, 2020

Akran Akınozu, 29 vjeç, eshte bere mjaft i njohur per rolin e tij te Miran Asllanbej ne serialin me te ndjekur te momentit, “Hercai”. Sa i perket familjes dhe jetes se tij nuk eshte se dime shume. Ajo qe dihet eshte se ai ndodhet ne nje lidhje 5 vjecare me nje vajze qe e ka […]

Read More

Feston ditëlindjen sot, s’jua merr mendja sa vjeç bën “Rejan”

May 20, 2020

Aktorja e njohur dhe e dashur turke Ebru Sahin, të cilën e njohim si Rejan nga seriali Hercai feston këtë 18 mars ditëlindjen. Aktorja simpatike mbush plot 26 vjeçe. Ebru Şahin lindi në Stamboll më 18 maj 1994 dhe është një aktore turke, e njohur për shfaqjet e saj në filmat Suursuz Ask, Babam dhe […]

Read More

Mirani jep mesazhin nga shtëpia e tij: Bota është shtëpia juaj e vetme…

May 13, 2020

Akın Akınözü, aktori që luan rolin e Miranit në serialin Hercai, bëri një postim të jashtëzakonshëm në llogarinë e tij në mediat sociale. Duke ndjekur rregullat e distancimit social, Akin paralajmëroi ndjekësit e tij dhe dha këtë mesazh: “Qëndroni në shtëpi, sepse bota është shtëpia juaj dhe qëndrimi në shtëpi është e vetmja zgjidhje që […]

Read More

Ja çfarë do ndodhë me xhirimet e serialit Hercai

May 11, 2020

Rejjan(Hercai) është seriali i cili bëri bujë shumë gjatë xhirimeve dhe transmetimeve të episodeve të reja. Por jo vetëm. Edhe tashmë që të gjithë serialet kanë ndaluar xhirimet e tyre për shkak të Corona Virusit, Hercai mban vendin e parë për nga kërkesa e fansave për informacion më të detajuar mbi vazhdimin e serialit. Aktorët […]

Read More

Ja kur do të rikthehet seriali “Hercai” me episodet e reja

May 9, 2020

Seriali Hercai, eshte nder serialet me te ndjekura, i shitur ne me shume se 100 vende te botes dhe qe ka arritur te kete nje sukses te padiskutueshem ne nje zhaner ku konkurrenca nuk njeh kufi. Prej me shume se 1 muaj ky serial ka nderprere transmetimet ne Turqi per shkak te Covid-19 dhe te […]

Read More