Month: June 2020

‘Rejan’ befason të gjithë ndjekësit, ja video që u shpërnda në masë

June 22, 2020

Ebru Sahin, aktorja kryesore e serialit hit “Hercai”, ka befasuar fansat e saj duke folur spanjisht. Aktorja e di se ajo ka një numër të madh të fansave që flasin spanjisht dhe kjo është arsyeja pse ajo dëshironte t’u mësonte atyre disa fraza në turqisht dhe t’i përkthente ato në spanjisht duke demonstruar aftësinë e […]

Read More

Në këtë ditë rikthehet seriali “Hercai” me episodet e reja

June 5, 2020

Seriali Hercai, eshte nder serialet me te ndjekura, i shitur ne me shume se 100 vende te botes dhe qe ka arritur te kete nje sukses te padiskutueshem ne nje zhaner ku konkurrenca nuk njeh kufi. Prej me shume se 1 muaj ky serial ka nderprere transmetimet ne Turqi per shkak te Covid-19 dhe te […]

Read More

66 mijë euro për një episod, këta janë aktorët më të paguar turq

June 4, 2020

Të bësh llogaritë e të tjerëve duket argëtuese, por kur është fjala për aktorët e preferuar është edhe më emocionuese. Ja sa para fitojnë yjet e Turqisë! Gjithmonë janë vënë në dyshim të dhënat rreth pagesave të aktorëve pasi nuk janë nga burime zyrtare. Aktorja e “Hercai”, Ebru Şahin dhe Akın Akınözü falë suksesit të […]

Read More

Mirani poston foton e tij nga fëmijëria, mesazhin që ka s’duhet ta humbisni

June 1, 2020

Akin Akinozu, aktori turk që luan Miranin në serialin televiziv “Hercai”, ndau në Instagram një fotografi të kujtimeve të fëmijërisë së tij. Këto ditë Akin jeton periudhën e karantinës për shkak të COVID-19 në Turqi, për të cilën ai ka ndarë reflektime për realitetin që ekziston në pjesën më të madhe të botës, shkruan meganews.al. […]

Read More