Month: July 2020

Mbahet eventi i rëndësishëm në Turqi/ Ja kush u shpall seriali dhe aktorët më të mirë të vitit

July 27, 2020

Mbrëmjen e djeshme u transmetua në Turqi eventi i rëndësishëm dhe shumë i ndjekur “Pantene Altin Kelebek”, ku u ndanë çmime për aktorët e serialet më të mirë të vitit. Në event morën pjesë figura të njohur të ekranit dhe u ndanë disa çmime. Seriali më i mirë i vitit u shpall “Mucize Doktor” (Doktori […]

Read More